O nas

Gabinet masażu w Tarnowskich Górach

COdzienneSPA to miejsce, które powstało z marzeń, by wspierać zdrowie i marzenia innych. Właścicielką gabinetu jest Marta Kolenda - technik masażu i licencjat promocji zdrowia.

Marta jest absolwentką Policealnego Studium dla Młodzieży i Dorosłych BIOSTUDIO we Wrocławiu. W 2009 roku uzyskała tytuł zawodowy technika masażu, zdając egzamin państwowy. Na tym jednak nie poprzestała. W 2010 roku ukończyła Promocję zdrowia z elementami zdrowia publicznego na Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej im. Michała Byliny w Podkowie Leśnej, broniąc pracę licencjacką pt. „Wysiłek fizyczny lekiem na otyłość”. Następne 7 lat poświęciła zdobywaniu doświadczenia i rozwijaniu wiedzy praktycznej, pracując w gabinecie masażu i rehabilitacji oraz gabinecie fizjoterapii. Lata intensywnej praktyki zawodowej sprawiły, że kiełkujące od dawna marzenie o własnym gabinecie wkrótce stało się rzeczywistością.

Więcej o nas

Zespoł COdzienne SPA

Tak powstało COdzienneSPA – wyjątkowe miejsce na mapie Tarnowskich Gór, w którym aktywnie promujemy profilaktykę zdrowotną oraz wspieramy osoby świadome swojego ciała w osiąganiu zdrowotnych i sylwetkowych celów.

Rosnąca liczba stałych Klientów zachęciła Martę do poszukiwania wsparcia. Wkrótce do zespołu COdzienneSPA dołączyła Dominika Pakuła – technik masażu, zawsze otwarta na rozwój. Dominika szybko zdobyła dodatkowe umiejętności, m. in. masaż bańką chińską i gorącymi kamieniami.

W styczniu 2019 roku współpracę z COdziennymSPA rozpoczęła Sylwia Jaworska, niezwykle ambitna mgr fizjoterapii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jako pasjonatka tańca swoją pracę magisterską poświęciła ocenie ruchomości odcinka lędźwiowego kręgosłupa u tancerzy.

Obecnie – już w trzyosobowym zespole, kontynuujemy pracę nad wspieraniem zdrowia innych. Poprzez indywidualnie dobrane, profesjonalne masaże i zabiegi, pomagamy osobom regularnie trenującym, pracującym fizycznie, narażonym na silny stres czy rozpoczynającym odchudzanie się, w efektywnej pracy nad ciałem i samopoczuciem. Wszystkie zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie, z sercem i profesjonalizmem. Masaże Marty słyną z wysokiej skuteczności, przynosząc szybkie i pozytywne efekty, a styl jej pracy inspiruje współpracowników i dodaje COdziennemuSPA wyjątkowości.

Zapraszamy do wspólnej pracy nad Twoimi celami.

Więcej o nas